Aicina pieteikties E-veselības mācībām

Ņemot vērā ārstniecības personu lielo interesi par reģistrēšanos E-veselības mācībām, Nacionālais veselības dienests aicina tiešsaistē aizpildīt pieteikumu mācībām. Informācija par pieteikumu skaitu sniegs iespēju efektīvāk plānot mācību norises vietas un nepieciešamo grupu skaitu.

Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet apstiprinājumu par pieteikuma saņemšanu. Komplektējot konkrētu mācību grupu konkrētajā pilsētā, piedāvājumu piedalīties mācībās konkrētā dienā un vietā Jūs saņemsiet vienu mēnesi pirms mācībām. Izvēlētā mācību grupa ar Jums tiks saskaņota.

Mācības tiek piedāvātas vairākos moduļos, no kuriem katrs veselības aprūpes profesionālis var izvēlēties un apgūt vairākus moduļus. Piesakoties moduļiem, lūdzam ņemt vērā, ka pirmā un trešā moduļa saturs daļēji pārklājas. Pieteikšanās mācībām katrā no moduļiem notiek atsevišķi.

Mācības notiek septiņās Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, Daugavpilī un Valmierā.

Pieteikšanās ir elektroniska! Noklikšķinot uz zemāk norādītajām saitēm, atvērsies anketa, kas ir jāaizpilda, lai pieteiktos mācībām.

Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām:

  • 1. modulis ­– teorētiskās mācības. Mācības par E-veselības funkcionalitātēm, līgumu slēgšanu un datu drošību. Lai reģistrētos 1. modulim, spiediet šeit.
  • 2. modulispraktiskās mācības. Mācības par portāla lietošanu. Darbnespējas lapu, recepšu un nosūtījumu izrakstīšana (ieteicams pirms tam apmeklēt 1. moduli). Lai reģistrētos 2. modulim, spiediet šeit.

Ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām, kuras arī turpmāk plāno lietot kādu no esošajām ārstu programmām:

  • 3. modulis teorētiskās mācības. Vispārīgi par E-veselību, tās funkcionalitātēm, datu drošību. Lai reģistrētos 3.modulim, spiediet šeit.

Farmaceitiem un farmaceita asistentiem:

  • 4. modulisteorētiskās mācības. Mācības par E-veselības lietošanu, datu aizsardzību. Lai reģistrētos 4. modulim, spiediet šeit.
  • 5. modulispraktiskās mācības. Mācības par receptes izsniegšanu, elektronizāciju (ieteicams pirms tam apmeklēt 4. moduli). Lai reģistrētos 5.modulim, spiediet šeit.

Lūdzam ņemt vērā, ka pieteikšanās kādam no moduļiem nenozīmē reģistrāciju konkrētām mācībām. Par iekļaušanu konkrētas mācību grupas dalībnieku sastāvā tiksiet informēti atsevišķi.

 

Papildu informāciju par mācībām iespējams saņemt:

  • par mācībām Rīgā, Rēzeknē, Valmierā – tālr. 28303898;
  • par mācībām Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī, Liepājā – tālr. 26475979.

Leave a Reply