Akcijas “Diena bez rindām” ietvaros iedzīvotājiem sniegs konsultācijas par E-veselības lietošanu

Piektdien, 6. oktobrī Nacionālā veselības dienesta Klientu apkalpošanas centrā (Cēsu ielā 31, k-3, 6. ieeja, 3. stāvs) no plkst. 9.00 līdz 17.00 norisināsies akcija “Diena bez rindām”, kuras ietvaros ikvienam apmeklētājam būs iespēja konsultēties ar E-veselības speciālistiem un saņemt informāciju par E-veselības sistēmu, kā arī tās e-pakalpojumiem, piemēram, e-recepti, e-darbnespējas lapu, vizuālās diagnostikas izmeklējumu rezultātiem, medicīniskās informācijas uzkrāšanu sistēmā, kontaktpersonas norādīšanu saziņai neatliekamos gadījumos u.c.

Jau ziņots, ka no 2. līdz 6. oktobrim visā Latvijā norisinās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) īstenotā e-pakalpojumu popularizēšanas kampaņa “Diena bez rindām”, kuras ietvaros iedzīvotāji aicināti izmantot iespēju un konsultēties par valsts e-pakalpojumu lietošanu.

Plašāka informācija par E-veselības sniegtajām iespējām pieejama portālā www.eveseliba.gov.lv. Savukārt informācija par akciju “Diena bez rindām” pieejama šeit.

Avots: http://www.vmnvd.gov.lv/lv/aktualitates/717-akcijas-diena-bez-rindam-ietvaros-iedzivotajiem-sniegs-konsultacijas-par-e-veselibas-lietosanu

Leave a Reply