Atvērto durvju dienā aicina saņemt EVAK un iepazīties ar mobilajām aplikācijām ceļotājiem

2017. gada 29. septembrī Nacionālā veselības dienesta Klientu apkalpošanas centrā Rīgā norisinājās Atvērto durvju diena. Tās ietvaros iedzīvotājiem bija iespēja noskaidrot ceļotājiem noderīgu informāciju par Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK), kuras saņemšana ir bezmaksas, un iepazīties ar dažādām mobilajām aplikācijām ceļotājiem.

Apmeklētājiem bija iespēja apskatīt prezentāciju un informatīvu video rullīti par EVAK, tās pieteikšanas un izmantošanas iespējām. Tajā skaitā par to, kā pieteikt EVAK attālināti, izmantojot valsts E-veselības portālu www.eveseliba.gov.lv, kas ir ātri un ērti.

Vienlaikus iedzīvotājiem bija pieejami dažādi drukātie informatīvie materiāli par EVAK un Ārlietu ministrijas izstrādāto mobilo aplikāciju ceļotājiem “Ceļo droši”, kas ietver padomus par to, kā sagatavoties gaidāmajam ceļojumam un, kur vērsties, ja ārkārtas situācijā ārvalstīs ir nepieciešams saņemt palīdzību. Vairāk informācijas par aplikāciju “Ceļo droši” var noskadrot Ārlietu ministrijas mājaslapā.

Avots: http://www.vmnvd.gov.lv/lv/aktualitates/716-atverto-durvju-diena-aicina-sanemt-evak-un-iepazities-ar-mobilajam-aplikacijam-celotajiem

Leave a Reply