E-prasmju nedēļā atgādinām par veselības e-pakalpojumiem

Šodien sākas E-prasmju nedēļa 2013, kas ir Eiropas mēroga informēšanas kampaņa. Tās mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejamas e-vidē.

Nacionālais veselības dienests vēlas E-prasmju nedēļā atgādināt, ka portālā www.latvija.lv pieejami vairāki veselības nozares e-pakalpojumi:

Veselības nozares e-pakalpojumi sniedz vērtīgu informāciju un ir ērti lietojami. Iedzīvotāju interese par veselības nozares e-pakalpojumiem aizvien pieaug – 2010.gadā tie izmantoti 35 076 reizes, 2011.gadā 68 997 reizes, bet 2012.gadā jau 85 230 reizes!

Lai izmantotu e-pakalpojumus portālā www.latvija.lv, nepieciešams autorizēties. To iespējams izdarīt ar SEB, Swedbank, Norvik, Citadele, Nordea, DNB banku autentifikācijas rīkiem (lietotājvārdu, paroli), elektroniskā paraksta viedkarti vai e-ID karti.

E-prasmju nedēļa organizēta European Get Online week 2013 iniciatīvas ietvaros un norisināsies līdz 24.martam. Vairāk informācijas: www.eprasmes.lv

Informācijas avots: “Nacionālais Veselības Dienests” mājaslapa: http://vec.gov.lv

Leave a Reply