Izglītojoši un praktiski vingrošanas pasākumu kopumi iedzīvotājiem vecākiem par 54 gadiem

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “Prakse.lv” ir uzsācis izglītojošu un praktisku vingrošanas pasākumu kopumu īstenošanu Aizputes, Baldones, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Sējas, Dundagas, Salacgrīvas un Zilupes novada iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem.

Vingrošanas nodarbību kopuma mērķis ir motivēt un veicināt fiziskās aktivitātes iedzīvotāju vidū, kas vecāki par 54 gadiem, sniedzot vispārējas zināšanas, prasmes un izpratni par dažādiem vingrinājumiem, palīdzot uzlabot pašsajūtu un dzīves kvalitāti.

 

Vingrošanas pasākumu kopums sastāv no astoņām nodarbībām, kuru laikā dalībnieki apgūs mājās veicamus vingrinājumus dažādām muskuļu grupām un pareizu to veikšanas tehniku. Lai dalībniekiem saglabātos un nostiprinātos iegūtās zināšanas, tiem tiks izsniegti informatīvie materiāli ar dažādu vingrojumu izpildes tehniku un trenera sastādīta treniņprogramma vienam mēnesim. Dalība pasākumu kopumā ir bezmaksas.

 

Līdz 2019. gadam Aizputes, Baldones, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Sējas, Dundagas, Salacgrīvas un Zilupes novadā kopā tiks īstenoti 17 vingrošanas pasākumu kopumi.

 

Pasākumu kopumi tiek finansēti Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106) ietvaros.

 

Papildus informācija par projektu: www.spkc.gov.lv sadaļā “Projekti”.

Avots: https://www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates/preses-relizes/get/nid/581

Leave a Reply