Māmiņām video tiešraidē stāstīs par vakcinācijas nozīmi

“Māmiņu Kluba” interneta portāli sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) šo trešdien, 24.aprīlī, no plkst.10:00 līdz​12:00 pārraidīs video diskusiju tiešraides par bērnu potēšanu, jaunumiem vakcinācijas kalendārā, sniedzot atbildes uz vecāku visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Tiešraides studijā viesosies vakcinācijas speciālisti – SPKC Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta vadītājs Jurijs Perevoščikovs, kas iepazīstinās ar vakcinācijas aptveri un skaidros imunizācijas nozīmi bērnu un sabiedrības veselības aizsardzībā, kā arī informēs par jaunumiem vakcinācijas kalendārā jeb kādas potes un papildus devas pienāksies bērniem no nākamā gada? Bērnu ginekologs Dr. Ilona Auziņa pastāstīs par skolas vecuma meiteņu vakcināciju pret HPV (dzemdes kakla vēzi izraisošo vīrusu), bet ģimenes ārste Larisa Zaharova atbildēs uz vecāku jautājumiem par potēšanas norisi.

Vecākiem ir iespēja uzdot savu interesējošo jautājumu portālā www.maminuklubs.lv un www.maminklub.lv (krievu valodā) un saņemt atbildes tiešraidē trešdien, 22.aprīlī, Māmiņu Kluba Online TV.

Latvijā no 22. līdz 27.aprīlim norisinās Eiropas imunizācijas nedēļa, kā ietvaros notiks informatīvi pasākumi par vakcinācijas nozīmi.

Informācijas avots: “Slimību Profilakses un Kontroles Centrs” mājaslapa: http://www.spkc.gov.lv

Leave a Reply