Publiskos Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra jaunāko ziņojumu par narkotiku lietošanas tendencēm Eiropā un Latvijā

Šodien, 28.maijā, tiks publiskots Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra (EMCDDA) jaunākais ziņojums par narkotiku lietošanas tendencēm Eiropā un Latvijā.

Lai iepazīstinātu ar ziņojumu, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina uz preses konferenci, kas notiks 28. maijā, viesnīcā „Avalon”, plkst. 12:00.

Preses konferencē piedalīsies Ilze Jēkabsone EMCDDA centrālā biroja pārstāve no Lisabonas, kura stāstīs par narkotiku lietošanas tendencēm Eiropā, kā arī par pasākumiem, kas Eiropā tiek organizēti, lai mazinātu narkotiku lietošanu un tās radītās sekas. Pasākumā piedalīsies arī SPKC direktore Inga Šmate un Jānis Bekmanis, Iekšlietu ministrijas Nozares politikas departamenta direktors, Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas padomes sekretārs.

Pēc preses konferences notiks fokusgrupu diskusija ar narkologiem un kaitējuma mazināšanas speciālistiem par sadarbību ar EMCDDA. Diskusiju vadīs EMCDDA pārstāvis.

Informācijas avots: “Slimību Profilakses un Kontroles Centrs” mājaslapa: http://www.spkc.gov.lv

Leave a Reply