Notiks konference „Veselība izaugsmei!”

Trešdien, 20.martā, lai akcentētu visu nozaru savstarpējās mijiedarbības nozīmi veselīgas sabiedrības, ekonomiskās izaugsmes un sociālās labklājības veicināšanā Latvijā, notiks konference „Veselība izaugsmei!”. Konferences atklāšana notiks plkst.9:00 Latvijas Universitātē Lielajā Aulā (Raiņa bulvārī 19).

„Veselība ir cilvēka dzīves kvalitātes, viņa ģimenes un arī visas sabiedrības labklājības pamats. Bez veseliem, darbspējīgiem cilvēkiem nav iedomājama veiksmīga tautsaimniecības attīstība un valsts izaugsme. Tādēļ konferencē diskutēsim par sabiedrības veselību kā priekšnoteikumu valsts uzplaukumam,” norāda veselības ministre Ingrīda Circene.

 Konferenci organizē Veselības ministrija, Slimību profilakses un kontroles centrs, Pasaules Veselības organizācijas Eiropas Reģionālais birojs un tā pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Veselības ekonomikas asociāciju un Latvijas Sabiedrības veselības fondu.

Dalību konferencē apstiprinājuši Latvijas Republikas ministru prezidents Valdis Dombrovskis un Pasaules Veselības organizācijas Eiropas Reģionālā biroja direktore Zuzanna Jakaba (Zsuzsanna Jakab).

Mediju uzmanībai!

Konferences pārtraukumā plkst.10:40 notiks preses konference, kurā piedalīsies veselības ministre Ingrīda Circene un Eiropas Reģionālā biroja direktore Zuzanna Jakaba (Zsuzsanna Jakab).

 

​…………………………..

Sīkāka informācija par konferenci “Veselība izaugsmei” pieejama Veselības ministrijas mājas lapā ŠEIT.

Informācijas avots: “Slimību Profilakses un Kontroles Centrs” mājaslapa: http://www.spkc.gov.lv

 

Leave a Reply